Rozpoczynamy CZ. OGÓLNĄ KURSU INSTRUKTORA SPORTU -                    START w dn. 10.12.2022r.

Przyjmujemy jeszcze zapisy na Kurs Instruktora Sportu
- część ogólną (teoretyczną)!

Część ogólna (teoretyczna) Kursu jest wspólna programowo dla każdej specjalizacji sportowej i obejmuje szeroki przekrój kształcenia. Obejmuje takie przedmioty jak: m.in. teoria sportu, aspekty medyczne treningu, fizjologię wysiłku, anatomię, biomechanikę, biochemię, psychologię sportu i pedagogikę.

Kursy Instruktora Sportu AWF składają się z dwóch części:

• CZĘŚĆ OGÓLNA
    jest to część teoretyczna, identyczna dla każdej dyscypliny - 60h (start: grudzień br.)
  • CZĘŚĆ SPECJALISTYCZNA
    jest to część praktyczna z dyscyplin kierunkowych - 90h (start: od luty-maj br.)

INFORMACJE - CZĘŚĆ OGÓLNA

Profil studenta (dla kogo?):

Kursanci, którzy ukończyli studia na Akademii na kierunku Sport lub Wychowanie Fizyczne, obejmujące w ich programie specjalizację instruktora Sportu lub posiadający tytuł instruktora Sportu jak również ci, którzy posiadają zaświadczenie o ukończeniu części Ogólnej Kursu (podstaw teoretycznych) są zwolnieni z części Ogólnej Kursu.

Kandydaci na tytuł Instruktora Sportu AWF powinni być:
- pełnoletni,
- mieć co najmniej średnie wykształcenie,
- przedstawić, pisemne oświadczenie o niekaralności;

Czas trwania:

Zajęcia odbywają sie w trybie weekendowym (soboty, niedziele); kurs obejmuje 60 godzin, czyli ok. 3 - 4 weekendy

Świadectwo ukończenia:

Zaświadczenie o ukończeniu części ogólnej kursu, a po ukończeniu cz. specjalistycznej (integralnej części kursu) kursant otrzymuje Legitymację Instruktora Sportu AWF z danej dysypliny kierunkowej.

Koszt uczestnictwa:

500 zł, opłata jednorazowa lub w dwóch równych ratach, I rata płatna przed rozpoczęciem zajęć, II rata płatna
do końca trwania Kursu

Termin rozpoczęcia:

Kurs Instruktora Sportu AWF - część ogólną uruchamiamy raz w roku w okolicach grudnia.
Uruchomienie kierunku zależne od ilości osób chętnych. Zastrzegamy sobie prawo do przełożenia terminu rozpoczęcia kursu.

Jak się zapisać:

Wymagane dokumenty - kursy i szkolenia

» Więcej informacji o KURSIE INSTRUKTORA SPORTU AWF