Aby zapisać się na kurs należy przesłać na naszego maila : wybrany kurs, imię, nazwisko, numer telefonu.
Następnie prosimy przesłać pocztą formularz zgłoszeniowy. Resztę wymaganych dokumentów należy złożyć w momencie otrzymania informacji od nas o planowanym uruchomieniu kursu.

1. Zapoznaj się z ofertą i wybierz dyscyplinę kursu / szkolenie, która Cię interesuje.

2. Napisz do nas maila na adres  podając wybrany kurs / szkolenie, imię, nazwisko i numer telefonu. Następnie prześlij listem poleconym formularz zgłoszeniowy na adres: Akademia Wychowania Fizycznego

3. Czekaj na mail lub kontakt telefoniczny z informacją o uruchomieniu kursu / szkolenia. W momencie uzbierania grupy na daną dyscyplinę - CDKiS rozsyła zapytanie z prośbą o potwierdzenie uczestnictwa, w celu zweryfikowania ostatecznej liczebności grupy.

4. Gdy otrzymasz informację o uruchomieniu kursu, prześlij wymagane dokumenty do biura CDKiS listem poleconym na adres: Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia, ul. Królowej Jadwigi 27/39, 61-871 Poznań.

5. Jeżeli grupa będzie liczyła wymagane minimum, wówczas otrzymasz maila z informacją o wyznaczonym terminie I spotkania wraz z informacją dotyczącą wpłat. Potwierdzenie wpłaty prześlij na

Wszystkie najnowsze plany zajęć i harmonogramy zjazdów znajdziesz na "Plany zajęć".

UWAGA:

Prosimy o dostarczenie wszystkich potrzebnych dokumentów w formie papierowej (oryginały dokumentów) zg. z informacjami w zakładce "Wymagane dokumenty".

Oryginały dokumentów prosimy wysłać drogą pocztową na adres:

Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu
Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia