Planujemy uruchomić w podanych poniżej terminach
STUDIA PODYPLOMOWE i KURSY.

Rekrutacja jest nadal otwarta, więc jeśli zastanawiasz się nad podjęciem studiów lub nad zapisaniem się na wymarzony kurs, to jest to idealny moment aby się zapisać!

Jak się zapisać na studia podyplomowe?
Jak się zapisać na kurs/warsztat/szkolenie?

STUDIA PODYPLOMOWE:

Organizacja i Zarządzanie Sportem
ROZPOCZĘCIE: 16 LISTOPAD 2019r.

Trener Osobisty (Personalny)
ROZPOCZĘCIE: 11 STYCZEŃ 2020r.

Wychowanie Fizyczne dla Nauczycieli
ROZPOCZĘCIE: 15 LUTY 2020r.

KURS INSTRUKTORA SPORTU AWF:

CZĘŚĆ OGÓLNA
ROZPOCZĘCIE: 23 LISTOPAD 2019r.

Pływanie
ROZPOCZĘCIE: 01 LUTY 2020r.

SZKOLENIA:

Ratownik Wodny dla Studentów AWF
ROZPOCZĘCIE: 11 STYCZEŃ 2020r.