IG 1089x1080 fizjoterapia – Kierunek Fizjoterapia na naszej Uczelni ma charakter ogólnoakademicki, ale nie zmienia to faktu, że większość zajęć ma charakter praktyczny – podkreśla dr hab. Marzena Wiernicka, kierownik Zakładu Kinezyterapii i Fizjoterapii Wieku Rozwojowego AWF podczas rozmowy z cyklu „Studiuj aktywnie na przyszłość”. 1560 godzin – tyle godzin praktyk zawodowych, zgodnie z programem, odbywają studenci w podmiotach leczniczych.

Fizjoterapia to kierunek, na którym studenci zdobywają wiedzę z zakresu nauk medycznych, o zdrowiu i o kulturze fizycznej, nauk społecznych oraz zdobywają umiejętności praktycznego zastosowania metod kinezyterapii, masażu, fizykoterapii i fizjoterapii klinicznej. Fizjoterapia w AWF Poznań to studia jednolite magisterskie.
Szczegółowe informacje i zasady rekrutacji dostępne są na stronie: [link]
Zarejestruj się już dziś!

Przypominamy, że rekrutacja na pierwszy stopień trwa do 10 lipca br.! Zachęcamy do zapoznania się z zasadami naboru w AWF Poznań i aplikowania na wybrane kierunki.
Link do wszystkich kierunków w AWF: [link]

IG 1089x1080 fizjoterapia