child 865116 1920Od 9.03 do 23.03 w budynku pływalni AWF przy ul. Droga Dębińska 10c (CITYZEN) pracownicy AWF Poznań organizują darmową opiekę dla dzieci uchodźców z Ukrainy.
Przyjmiemy:
– dzieci w wieku od 3 do 10 lat
– w godzinach 10-13.30
– w czasie pobytu oferujemy zorganizowane zajęcia dla dzieci pochodzących z Ukrainy z tłumaczem. W tym czasie rodzice będą mogli załatwić sprawy urzędowe.

Prosimy o wyposażenie pociech w:
– coś do jedzenia
– dodatkowy strój (na zmianę) w przypadku dzieci młodszych
– kostium kąpielowy (będzie możliwość zajęć w basenie)

Zapewniamy:
– fachowa opiekę wychowawczą i instruktorską
– słodkie przekąski
– owoce
– napoje chłodzące (woda, soki)

Kontakt:
– do osoby mówiącej w języku ukraińskim 504 226 408
– do osoby mówiącej w języku polskim 605 280 928

– konieczność wcześniejszego zapisania dziecka na stronie: link

Пані та панове!
Дорогі батьки!
З 9.03 до 23.03 в будівлі басейну AWF за адресою вул. Droga Dębińska 10c (CITY ZEN) розпочнеться безкоштовний догляд за дітьми.
Ми приймаемо:
– діти від 3 до 10 років
– з 10.00 до 13.30,
– під час перебування ми пропонуємо організовані заняття для дітей з України з перекладачем. За цей час батьки зможуть вирішити службові питання.
Будь ласка, забезпечте дітей:
– щось поїсти
– додаткове вбрання (змінне) для дітей молодшого віку
– купальник (можливість занять в басейні)
Ми надаємо:
– професійна освітня та інструкторська допомога
–солодкі закуски
– фрукти
– охолоджуючі напої (вода, соки) .
Контакти:
– на особу українською мовою 504 226 408
-mail:
– необхідність попередньої реєстрації дитини на сайті: link