27.02 plakat konkurs piaseckiPracownicy Zakładu Dydaktyki Aktywności Fizycznej Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu zachęcają do udziału w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu im. Eugeniusza Piaseckiego pt.: „Lekcja wychowania fizycznego realizująca podstawę programową z wykorzystaniem atrakcyjnych form aktywności fizycznej”, pod honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Podstawowym celem konkursu jest kreowanie oraz promocja nowych i atrakcyjnych form aktywności fizycznej, jako ważnych elementów nowoczesnego wychowania fizycznego.

W konkursie mogą uczestniczyć studenci wszystkich uczelni pedagogicznych, kształcących specjalistów w zakresie wychowania fizycznego oraz nauczyciele wychowania fizycznego. Jedna przygotowana lekcja może mieć maksymalnie dwóch autorów. Prace (konspekt całej lekcji wychowania fizycznego oraz nagranie skrótu lekcji) należy nadesłać najpóźniej do 22 maja 2023 roku.

Finał Konkursu odbędzie się 15 czerwca 2023 roku w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Regulamin konkursu: [link]