P1830255Krajowa Izba Fizjoterapeutów oferuje bezpłatne kształcenie podyplomowe. Uruchomili program Fizjo-learning. Głównym jego celem jest podniesienie poziomu kompetencji fizjoterapeutów z obszaru całej Polski poprzez zastosowanie specjalistycznego wsparcia szkoleniowego. To bezpłatny dostęp do 853 szkoleń stacjonarnych oraz ponad 60 szkoleń online za pośrednictwem platformy e-learningowej FIZJA.

Szkolenia skierowane są do wszystkich osób posiadających prawo do wykonywania zawodu fizjoterapeuty. To kursy obejmujące 54 tematy z 8 dziedzin fizjoterapii: ortopedii, uroginekologii, kardiologii, onkologii, pulmonologii, pediatrii, neurologii i tzw. niedziedzinowej.

Każde szkolenie zakończone jest egzaminem i certyfikatem. Warunkiem uczestnictwa jest m.in. opłacona składka członkowska z tytułu przynależności do samorządu zawodowego.

Więcej info [link]

14.02 krok po kroku