329479160 1313266929454387 4497556805206684114 nV Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Dziekanów i Prodziekanów pt. „Wielopłaszczyznowość procesu kształcenia - zadania i wyzwania” odbędzie się w Toruniu w dniach 29-31 maja 2023 r. Po raz kolejny do Rady Programowej, jako jedyny przedstawiciel AWF-ów, powołany został Prodziekan ds. studenckich Wydziału Nauk o Zdrowiu naszej Akademii dr Krystian Wochna.

Formuła spotkań ma charakter naukowo-szkoleniowy oraz doradczy i jest organizowana przez Instytut Prawa Szkolnictwa Wyższego i Nauki. Od samego początku mianownikiem corocznych spotkań jest zaangażowanie uczestników w sprawy uczelniane, w szczególności dbałość o jakość kształcenia i stworzenie studentom warunków możliwie najdogodniejszych do uzyskania wyższego wykształcenia.

Konferencja skupia Prodziekanów reprezentujących min. Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Morski w Gdyni, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Śląski Uniwersytet Medyczny oraz wiele innych.