329113188 1614816335700485 1297961513900624225 nZarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu zachęca studentów oraz doktorantów do zakupu biletu semestralnego. Za bilet semestralny na 120 dni, na strefę A (Poznań) student zapłaci 172 zł, natomiast na 150 dni na strefę A (Poznań) – 202 zł. Koszt nieograniczonej liczby przejazdów w przeliczeniu na jeden dzień dla biletu semestralnego na 120 dni to 1,43 zł, natomiast dla biletu semestralnego na 150 dni to 1,34 zł.

Bilet Semestralny jest zapisywany w aplikacji PEKA, na Elektronicznej Legitymacji Studenckiej aktywnej w systemie PEKA lub na karcie PEKA. Studenci mający Elektroniczne Legitymacje Studenckie zaadaptowane do systemu PEKA nie muszą już odwiedzać Punktów Obsługi Klienta ZTM w celu zapisania na ELS przedłużenia ważności ulgi studenckiej w celu zakupu biletu okresowego. Ulga jest zapisywana automatycznie na indywidualnym koncie użytkownika w systemie PEKA.

Bilet semestralny można kupować w Punktach Obsługi Klienta ZTM Poznań, Punktach Sprzedaży Biletów, w aplikacji PEKA, w biletomatach stacjonarnych lub w Internecie poprzez stronę: www.peka.poznan.pl

Więcej info: [link]

źródło: ZTM Poznań