13.12 konsultacje dietetyczneBezpłatne konsultacje dietetyczne z pomiarem składu ciała dla pracowników oraz studentów AWF odbędą się w piątek, 16 grudnia br., w g. 9-13,  w gabinecie dietetycznym, zlokalizowanym w budynku Rektoratu. Przeprowadzą je studenci drugiego roku studiów II stopnia kierunku Dietetyka, pod opieką merytoryczną dr Anny Gogojewicz.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja u dr Gogojewicz (tel. 601 738 590). Organizatorzy nie wykluczają kolejnych terminów – wszystko uzależnione będzie od liczby zainteresowanych osób.

»Pełna oferta gabinetu dietetycznego: [link]

13.12 konsultacje dietetyczne