22.11 Seminarium naukoweRehabilitacja w leczeniu zespołu pocovidowego, patofizjologia utraty mięśni, efekt połączenia suplementacji i ćwiczeń wykonywanych przez osoby starsze oraz fizjologia mięśni szkieletowych to tematy wykładów pierwszego, międzynarodowego seminarium naukowego Zakładu Dietetyki Sportowej. Celem cyklicznych spotkań jest wymiana wiedzy, dobrych praktyk i doświadczeń pomiędzy pracownikami i studentami uczelni, z którymi nasza Akademia współpracuje w ramach programu Erasmus+. Seminarium odbędzie się w czwartek, 25 listopada, w godz. 10-15.30 w sali 023/024 w budynku dydaktycznym (obowiązują zapisy) oraz w formie online. Zachęcamy do udziału!

Autorami wykładów są zagraniczni goście: dr. Javier Courel Ibáñez, PhD (Faculty of Sport Sciences, University of Murcia, San Javier, Murcia, Spain) oraz Dr. Tereza Jandová, PhD (Department of Physiology and Biochemistry, Faculty of Physical Education and Sport, Charles University, Czech Republic). Seminarium, skierowane jest do pracowników i studentów Uczelni.

Osoby zainteresowane udziałem stacjonarnym proszone są o wcześniejsze wysłanie wiadomości mailowej z nazwiskiem i imieniem uczestnika na adres: .

Możliwe jest także dołączenie do wydarzenia przez platformę ZOOM:
Link do spotkania: link

Program seminarium: link