18.11 Prof. SokolowskiStudenci naszej Akademii zgłosili prof. AWF dra hab. Marka Sokołowskiego z Zakładu Sportów i Edukacji Obronnej do tegorocznej edycji plebiscytu edukacyjnego organizowanego przez redakcję Głosu Wielkopolskiego. Głosowanie trwa do 15 grudnia br. do godz. 22.

Prof. Marek Sokołowski rolę nauczyciela akademickiego w naszej Uczelni łączy z pełnieniem funkcji członka Rady Uczelni, przewodniczącego zespołu zadaniowego Komitetu Rehabilitacji, Kultury i Integracji Społecznej Polskiej Akademii Nauk, a także od 2008 roku Prezesa Zarządu Fundacji na rzecz AWF Poznań, która realizuje takie programy jak: Trener Osiedlowy, Trener Senioralny, Trener Przedszkolaka, Nasz Sportowy Fyrtel, Powszechna Nauka Pływania dla dzieci z klas II i III szkół podstawowych z terenu miasta Poznania.

W latach 2012-2016 prof. pełnił także funkcję Prodziekana ds. studenckich i sportu. Wielokrotnie został wyróżniony przez studentów statuetką „Eugeniusza” dla nauczyciel naszej Akademii, m.in.
w kategorii „Najlepszy wykładowca”, „Anioł stróż studentów”, „Złote serce”, „Zeus Wydziału WFSiR”. Jest autorem i współautorem ponad 200 prac naukowo-dydaktycznych.

Głosować można SMS-owo lub poprzez prenumeratę Głosu Wielkopolskiego do 15 grudnia br. do godz. 22. Więcej informacji: link