17.11 szczepienieDziś, 17 listopada, o godz. 8 rozpoczął się drugi dzień szczepień przeciwko COVID-19 w naszej Akademii. Godziny funkcjonowania punktów szczepień – od 8 do 15 – zapewniają niewielki czas oczekiwania. Studenci, którzy nie mogli zaszczepić się wczoraj, mogą przyjść dziś wraz z pracownikami oraz osobami współpracującymi z Uczelnią.

Szczepienia odbywają się w salach 023/024 oraz 025/026 w budynku dydaktycznym. W wymienionych punktach szczepień na terenie Uczelni, które powstały we współpracy z Wielkopolskim Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu, można przyjąć pierwszą, drugą lub trzecią dawkę szczepionki. Należy okazać dokument tożsamości.

Pytania można kierować do dra Damiana Dolecińskiego, zastępcy kanclerza, na adres: .

2021.10.29 Szczepienia w AWF