Jubileusz 09Intensywny rok konferencji, koncertów i imprez sportowych zwieńczony został m.in. Zjazdem Absolwentów i Balem 100-lecia AWF Poznań. 21 września 2019 r. w mury Uczelni powróciło blisko 800 absolwentów i dawnych pracowników. Zachęcamy do obejrzenia relacji z tego wyjątkowego wydarzenia.

Dla absolwentów i byłych pracowników przygotowaliśmy część oficjalną, którą uświetnił występ wybitnego artysty kabaretowego, absolwenta Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego – Zenona Laskowika. Zgromadzeni obejrzeli także pokazy taneczne odpowiadające dawnym oraz aktualnym zajęciom prowadzonym w Akademii. Program artystyczny przygotowała dr Olga Kuźmińska, kierownik Zakładu Ćwiczeń Muzyczno-Ruchowych w latach 1974-2006. Goście mogli zwiedzać Uczelnię, w której czekali na nich przedstawiciele zakładów naukowych.

Podczas zjazdu odsłoniliśmy tablicę upamiętniającą dra Karola Hoffmann oraz nadaliśmy jego imię stadionowi AWF Poznań.

Wyjątkowy dzień zakończyliśmy Balem 100-lecia AWF Poznań, w którym wzięło udział 500 osób.