17.12 Turniej mikolajkowyŚwiątecznie, na sportowo, smacznie i w szczytnym celu – zakończyła się akcja zorganizowana przez studentów I roku studiów magisterskich na kierunku Turystyka i Rekreacja. Jej celem było zabranie jak najwyższej kwoty pieniędzy oraz datków rzeczowych dla podopiecznych schroniska dla bezdomnych zwierząt we Wrześni. Także w tym roku studenci i pracownicy AWF dopisali, a zbiórka zakończyła się sukcesem.

Zebraną kwotę 750 zł udało się uzyskać z opłat za udział w turnieju siatkówki dla studentek i studentów kierunku Turystyka i Rekreacja oraz z datków wrzucanych do specjalnych puszek w budynku dydaktycznym. Frekwencja na mikołajkowym turnieju dopisała, a drużyny zaciekle walczyły o nagrodę główną – ciasto wypiekane przez studentki.

Koordynator akcji – dr Małgorzata Woźniewicz-Dobrzyńska – serdecznie dziękuje darczyńcom oraz wszystkim studentom-organizatorom, a w szczególności: Aleksandrze Klabińskiej, która zapewniła choinkę stojącą w holu budynku dydaktycznego, Paulinie Kukurendzie, Eryce Bąkowskiej, Paulinie Jurdze i wszystkim studentkom za wypieki na słodko i wytrawnie oraz prowadzącym oraz sędziemu głównemu.