12.12 Spotkanie z uczniami dietetykaW miniony czwartek, 12 grudnia br., dr Anna Gogojewicz z Zakładu Żywności i Żywienia oraz studentka kierunku Dietetyka Dominika Moszczyńska spotkały się z uczniami VIII klasy „Społecznej Czwórki” w Poznaniu. Opowiadały uczniom o naszej Akademii zawodzie dietetyka oraz o krokach, które należy podjąć, żeby nim zostać.

Prezentacja uczelni, kierunków i zawodu dietetyka odbyła się w ramach spotkań uczniów tej szkoły z przedstawicielami różnych zawodów. Uczniowie pytali zarówno o to, jak wygląda droga ucznia do zawodu dietetyka, o przedmioty na uczelni i o to jak wyglądają pracownie, ale także z kim pracuje dietetyk, jak układa się diety i jak pracuje się z osobami aktywnymi fizycznie.

Uczniowie sami zaproponowali zaproszenie i rozmowę z dietetykiem w ramach organizowanego przez szkołę cyklu spotkań.

Fot.: Społeczna Czwórka