fot2Studenci kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej aktywnie działają także poza godzinami zajęć. W najbliższym czasie Kompania Tańca AWF Poznań, studenci I roku oraz przedstawiciele II roku zorganizują lub wezmą udział w trzech tanecznych wydarzeniach. Najbliższe już w tę niedzielę.

Kompania Tańca AWF Poznań organizuje trzecią już edycję Contestporary All Styles Jam&Wars, która odbędzie się 15 grudnia br. o godz. 18 w Akademickim Centrum Kultury TROPS. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli wszystkich stylów tańca współczesnego. W drodze eliminacji, a następnie ośmiu pojedynków jury, w skład którego wchodzi mgr Agnieszka Doberska, wyłoni najlepszych z tancerzy. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie: link

Następnego dnia, w poniedziałek, 16 grudnia br., studenci I roku Tańca w Kulturze Fizycznej przygotują dla mieszkańców Poznania świąteczną niespodziankę. Spacerujących wieczorem tego dnia po Starym Rynku, zachęcamy do zatrzymania się pod Koziołkami o godz. 20.

Na Festiwalu Warsaw Dance Days, 18 grudnia br., studenci II roku – Alicja Wójtowiec, Danuta Korbal, Zuzanna Zwolińska, Julia Podgórska i Szymon Obolewicz – przedstawią autorską, kolektywną choreografię „Arche”. W Festiwalu, oprócz profesjonalnych tancerzy, biorą udział m.in. reprezentanci wszystkich uczelni w Polsce posiadających kierunek taniec oraz goście zagraniczni.

Fot.: Krzysztof Fabiański