26.11 Cykl wykladow kierunkowychTrwa cykl wykładów kierunkowych dla studentów AWF Poznań „ZŁAP najlepszą wiedzę!”. W czwartek, 5 grudnia br., studenci spotkają się z trenerem personalnym Nikodemem Finke oraz psychologiem specjalizującym się w komunikacji empatycznej Jolantą Marchlewską. Na wykłady wciąż prowadzone są zapisy!

Wykład z elementami warsztatu dotyczący budowania marki osobistej trenera personalnego przeprowadzi Nikodem Finke – twórca Akademii Trenerów Personalnych  i 9Rings Physical&Mental Trainers, sportowiec, prezenter fitness, szkoleniowiec oraz wykładowca. Uczestnicy wykładu dowiedzą się m.in. jak zaprezentować się szerszej publiczności i zostać zauważonym oraz docenionym będąc trenerem personalnym. Spotkanie odbędzie się o godz. 12 w sali 025/026 w budynku dydaktycznym.

Ostatni wykład w ramach cyklu „Empatia dla innych – skuteczne narzędzie czy postawa? O komunikacji empatycznej w relacjach z dojrzałymi ludźmi” przybliży metodę porozumienia bez przemocy Marshalla Rosenberga. Zagadnienie przedstawi psycholog Jolanta Marchlewska, która propaguje tę metodę komunikowania się. Wykład rozpocznie się o godz. 14 w sali 025/026 w budynku dydaktycznym.

Do zapisów zachęcamy studentów oraz wykładowców z grupami zajęciowymi. Rejestracja na wykłady dostępna jest na stronie: link