01.12 wspomnienia uroczystosci100-lecie uczciliśmy uczelnianymi wydarzeniami. Po wspólnej Inauguracji czterech uczelni, w listopadzie odbył się Uroczysty Senat AWF Poznań, natomiast w maju miały miejsce uroczyste Rady Wydziałów, w których wzięli także udział dawni pracownicy wydziałów.

Podczas Uroczystego Senatu został podsumowany miniony rok oraz przedstawione zostały prognozy na nowe stulecie AWF Poznań. Senat był także istotny, ponieważ rozpoczynał pierwszy rok funkcjonowania Uczelni w ramach nowych rozporządzeń związanych z Ustawą „Konstytucja dla Nauki”.

Maj był miesiącem uroczystych Rad Wydziałów, szczególnych ze względu na zmianę struktury Uczelni w roku akademickim 2019/2020. Rady odbywały się z udziałem licznego grona byłych naukowców i dydaktyków, absolwentów Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i AWF Poznań oraz aktualnych pracowników. Rady Wydziałów były okazją do wspomnień oraz wręczenia podziękowań osobom, które od wielu lat wspierały działalność jednostek.