25.11 Legia Akademicka przypomnienieStudenci-ochotnicy, którzy w trakcie studiów chcą odbyć przeszkolenie wojskowe, po raz kolejny mogą wziąć udział w programie edukacji wojskowej w ramach Legii Akademickiej w naszej Uczelni. Zainteresowani muszą podjąć decyzję jak najszybciej – zostały ostatnie wolne miejsca na teoretyczną część programu.

Aktualnie lista uczestników zapełniona jest w 90% – na 150 miejsc dostępnych jest jeszcze 15. Żeby wziąć udział w Legii Akademickiej należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: link. Po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej udział w programie, na pierwsze zajęcia w uczelni należy przynieść wypełnione dokumenty w formie papierowej. O udziale w programie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia w naszej Uczelni rozpoczną się w przyszłym roku kalendarzowym i trwać będą od lutego do maja. W sumie zrealizowanych zostanie 30 godzin zajęć. Program skierowany jest do studentek oraz studentów studiów stacjonarnych oraz zaocznych na pierwszym i drugim stopniu. Należy pamiętać, że uczestnik Legii Akademickiej musi posiadać aktualny status studenta, obywatelstwo polskie, być niekaranym oraz posiadać kwalifikację wojskową lub wyrazić gotowość do jej odbycia.

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów oraz programu można uzyskać od mgr Anny Gomołysek mailowo: lub telefonicznie: 61 835 53 80.