19.11 Mikolajkowy turniej siatkowkiPrzedświąteczny okres to czas niesienia pomocy potrzebującym. Wiedzą o tym także studenci kierunku Turystyka i Rekreacja, którzy zorganizowali event sportowy połączony ze zbiórką dla podopiecznych schroniska dla zwierząt we Wrześni. Dochód z turnieju siatkówki, przekazany zostanie na potrzeby bezdomnych zwierząt. Rozgrywki odbędą się 9 grudnia br., natomiast zbiórka potrwa do 16 grudnia br.

Mikołajkowy Turniej Siatkówki, zorganizowany przez studentów Turystyki i Rekreacji II stopnia, to impreza sportowa połączona ze zbiórką pieniędzy oraz karmy, legowisk czy koców dla bezdomnych zwierząt.

W turnieju mogą wziąć udział drużyny składające się ze studentek i studentów kierunku Turystyka i Rekreacja, I oraz II stopnia. Zespoły powinny być mieszane, z dwoma zawodnikami rezerwowymi. Wpisowe to 2 zł od osoby – im liczniejsze zespoły i więcej drużyn, tym więcej środków trafi do potrzebujących zwierząt. Zapisy przyjmowane są przez studentki: Adriannę Bręcz oraz Klaudię Gąsior. Turniej odbędzie się 9 grudnia br. od godz. 16 w hali dydaktyczno-sportowej.

Siatkarski turniej to jeden z elementów całej akcji. Zbiórka pieniędzy i akcesoriów oraz pożywienia dla zwierząt potrwa do 16 grudnia br. W budynku dydaktycznym przy szatni na poziomie -1 oraz przy portierni na parterze dostępne będą puszki na datki. Specjalny karton na przekazywane rzeczy można będzie znaleźć w budynku dydaktycznym na parterze.