P1600388mTrzynaście osób, które w 2018 roku obroniły prace doktorskie na Wydziale Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji, odebrało dyplomy doktorskie podczas uroczystej promocji, która odbyła się 19 grudnia br. w Auli AWF.

Po złożeniu przyrzeczenia i udziale w akcie promocji dyplomy odebrali:
•  Marta Nowaczyk (nauki o kulturze fizycznej)
•  Karolina Dyrla-Mularczyk (nauki o kulturze fizycznej)
•  Urszula Żołądkowska-Gąsiorowska (nauki o kulturze fizycznej)
•  Jakub Szewczyk (nauki o zdrowiu)
•  Piotr Szozda (nauki o zdrowiu)
•  Dorota Dolecińska (nauki o zdrowiu)
•  Adrianna Banio (nauki o kulturze fizycznej)
•  Marta Matusiak (nauki o kulturze fizycznej)
•  Agnieszka Albrecht (nauki o kulturze fizycznej)
•  Anna Maria Urbaniak-Brekke (nauki o kulturze fizycznej)
•  Tomasz Pieńkowski (nauki o zdrowiu)
•  Jarosław Owsiański (nauki o kulturze fizycznej)
•  Bogdan Paczkowski (nauki o zdrowiu)

W trakcie uroczystości przyznano także stopień doktora habilitowanego doktor Katarzynie Leźnickiej.

Na promocji obecni byli prorektor do spraw nauki – prof. dr hab. Jan Celichowski, dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji – prof. dr hab. n. med. Maciej Pawlak, oraz prodziekan ds. nauki – prof. AWF dr hab. Robert Szeklicki.