19.12 podsumowanie zbiorki1Ozdobiona choinka, roztańczeni, uśmiechnięci studenci, a także pomoc potrzebującym – dobiegła końca piąta edycja akcji charytatywnej „Mikołaje z AWF-u dla Alberta”. W tym roku zbierano fundusze dla Alberta Radomskiego oraz dary dla bezdomnych zwierząt.

Studentom, w trakcie dwóch świątecznych wydarzeń – Akcji Ciacho #AWF 2018 oraz „Mikołajów z AWF-u dla Alberta” – udało się uzbierać kwotę 1 977 zł. Dr Małgorzata Woźniewicz-Dobrzyńska z Zakładu Metodyki Rekreacji wraz z organizatorami serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom, szczególnie studentom zaangażowanym w organizację akcji, przeprowadzanie konkursów, ozdabianie choinki oraz podsumowanie zbiórki pieniężnej.

Filmowe wspomnienie świątecznego wydarzenia: link