DSC 0053 1Mieszkańcy Poznania wzięli udział w pierwszym z dwóch spotkań w ramach V edycji Otwartych Darmowych Szkoleń Samoobrony, które odbyło się w Hali Dydaktyczno-Sportowej AWF. Kolejne zajęcia zaplanowane są na najbliższy piątek, 30 listopada br. o godz. 19:15 na naszym kampusie.

W pierwszym spotkaniu, prowadzonym przez wicemistrza świata w Krav Maga – Roberta Budnego – przy asyście instruktora Mariusza Ćwiąkały, wzięło udział blisko stu uczestników. Poznali oni m.in. zasady obrony koniecznej i tzw. prewencji oraz podstawowe techniki samoobrony.

Organizatorami szkoleń są Wielkopolskie Stowarzyszenie Sztuk Walki, Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznań oraz Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu.

Fot. wssw.poznan.pl