20.11 miniaturaHalowy Turniej Piłki Nożnej im. Prof. Mieczysława Balcera po raz kolejny odbędzie się w Hali Dydaktyczno-Sportowej naszej Akademii. Uczestnikami turnieju będą studenci, absolwenci oraz pracownicy AWF Poznań. Wydarzenie zaplanowane jest na 1 grudnia br. na godz. 9.

Profesor Mieczysław Balcer był utytułowanym piłkarzem oraz lekkoatletą, a także dydaktykiem. W latach 1950–1971 pełnił funkcję kierownika Katedry Gier poznańskiej AWF. Podobnie jak w latach ubiegłych, w tegorocznej edycji turnieju będzie mogło zagrać 16 zespołów, składających się z 10 zawodników. Drużyny zainteresowane udziałem mogą zgłosić się poprzez wypełnienie formularza.

Podczas turnieju odbędzie się zbiórka nakrętek w ramach akcji „I Love Ziemek”.

Organizatorami wydarzenia są studenci Specjalizacji Trenerskiej Piłki Nożnej oraz Zakład Zespołowych Gier Sportowych AWF Poznań we współpracy z Radą Uczelnianą Samorządu Studenckiego. Szczegółowe informacje dotyczące turnieju znajdują się na stronie www.facebook.com/BalcerCup

Balcer Cup 2018