terpaia manualStudentów i absolwentów fizjoterapii zapraszamy na wykład otwarty na temat terapii mięśniowo-szkieletowej oraz pokaz praktycznego zastosowania tej metody, które poprowadzą Aubrey Gowing i Alison Kavanagh - wykładowcy z Holistic College Dublin. Spotkanie odbędzie się 28 stycznia br. w naszej Uczelni.

Terapia mięśniowo-szkieletowa umożliwia włączenie do terapii nowych, ekscytujących i efektywnych technik pracy na tkankach głębokich, mobilizacji stawów oraz technik mięśniowo-powięziowych. Umożliwia szybkie uwolnienie od przewlekłych stanów bólowych i stanowi często brakujące ogniwo sesji terapeutycznych.

Aubrey Gowing i Alison Kavanagh z Holistic College Dublin od 28 lat prowadzą własną praktykę i szkolenia w Irlandii i USA. Ich łatwo przyswajalny sposób nauczania jest wzbogacony szczegółowymi notatkami, filmami video, prezentacjami i najnowocześniejszą technologią anatomiczną. https://hcd.ie/about/). Szkoła specjalizuje się w profesjonalnych szkoleniach i kursach z zakresu terapii.

Wykład będzie tłumaczony z angielskiego przez dr Ł. Czubaszewskiego i mgr P. Szałańskiego.

Organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe Fizjoterapii, którego opiekunem jest dr Patrycja Rąglewska z Katedry Fizykoterapii i Odnowy Biologicznej.

Data i miejsce:
28.01.2018 (niedziela)
AWF Poznań – Budynek Dydaktyczny, sala 025 (poziom -1)

Godzina:
17.00-19.30