Tomas Maly, PhD – trener przygotowania motorycznego Klubu Piłkarskiego Sparta Praga oraz Assistant prof. Frantisek Zahalka, PhD – inżynier, kierownik laboratorium badawczego Uniwersytetu Karola w Pradze to kolejni goście, którzy wystąpią z wykładami otwartymi w naszej Uczelni.

Już 15 grudnia br. o godz. 14 w sali 264 wygłoszą dwie prelekcje: "Power assessment in elite soccer players – performance, biomechanics and strength asymmetries” oraz “Fitness training and testing in elite soccer club AC Sparta Prague - our approach, philosophy and principles".

Pobyt wykładowców ma na celu uczestnictwo w badaniach oraz zajęciach, konferencjach międzynarodowych oraz rozwinięcie współpracy naukowo-badawczej, która zapoczątkowana została w 2014 roku, a w tym roku jednym z jej elementów był złożony wspólny projektu grantu dla krajów Wyszehradzkich wspólnie z PSNARiT, PTNKF i osobami reprezentującymi Wydziały TIR oraz WFSiR poznańskiej AWF.

Organizatorami spotkania są Polskie Stowarzyszenie Naukowe Animacji Rekreacji i Turystyki, Zakład Teorii Sportu AWF Poznań, Polskie Towarzystwo Naukowe Kultury Fizycznej, International Association of Sport Kinetics, Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji. Serdecznie zapraszamy!

Zaproszenie 5 T MalyF Zahalka 15 12 2016