W ramach trzeciej edycji otwartych darmowych zajęć z  Krav Maga dla mieszkańców Poznania, w hali dydaktyczno-sportowej AWF, 4 grudnia br. odbyło się pierwsze szkolenie z techniki samoobrony. W wydarzeniu wzięło udział blisko 70 osób, którzy zapoznawali się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa i technikami samoobrony niezbędnymi w sytuacjach zagrożenia. Zajęcia poprowadził Wicemistrz Świata Krav Maga, pracownik Zakładu Sportów i Edukacji Obronnej AWF Poznań – Robert Budny.

Organizatorem seminariów był Zakład Sportów i Edukacji Obronnej oraz Wielkopolskie Stowarzyszenie Sztuk Walki (WSSW). Projekt współfinasowany z Urzędu Miasta Poznania – Wydziału Sportu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w II terminie szkolenia, które odbędzie się 18 grudnia br. o godz. 19:00 w hali AWF.

otkravmaga
Foto: Magdalena Kaszuba