awf start 2 1200x800 2022Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu organizuje spotkanie dla kandydatów na studia pod hasłem – Ruszaj na AWF! Z powodu pandemii po raz kolejny zdecydowaliśmy się zorganizować wydarzenie w formule online. Spotkanie odbędzie się 19 marca br. (sobota), od godz. 12.00, na oficjalnym profilu uczelni na Facebooku!

Dlaczego warto studiować w AWF Poznań? O tym rozmawiać będą nasi wykładowcy i studenci, przybliżając każdy z prowadzonych w Akademii kierunków studiów. Opowiedzą o przedmiotach, praktykach, specjalizacjach trenerskich, które można zdobyć na studiach, współpracy z przyszłymi pracodawcami. Dowiesz się także, Dlaczego zdecydowali się studiować dany kierunek? Jakie możliwości daje uczelnia? Jakie są najciekawsze zajęcia zdaniem studentów? Jak wyglądają zajęcia sportowe?

Nie zabraknie pytań o obozy letnie w Ośrodku Dydaktyczno-Socjalnym AWF Poznań w Chycinie, możliwości wyjazdu za granicę w ramach Erasmusa+, akademiki czy życie studenckie. Drzwi Otwarte będą także okazją do zdobycia informacji o terminach i zasadach rekrutacji oraz poznania miejsc, w których na co dzień odbywają się zajęcia. Chcesz wiedzieć, jak wygląda sala do tańca, nowoczesna siłownia czy sale dydaktyczne? Koniecznie dołącz do wydarzenia!

AWF Poznań kształci na siedmiu kierunkach: Wychowaniu fizycznym, Sporcie, Fizjoterapii, Dietetyce, Turystyce i rekreacji, Tańcu w kulturze fizycznej oraz na Neurobiologii (tylko na drugim stopniu). Oferta jest nieustannie modyfikowana, by odpowiadać na aktualne trendy i potrzeby przyszłych pracodawców. Podczas spotkania zaprezentujemy również ofertę naszej filii w Gorzowie Wlkp.

Zachęcamy do udziału – 19 marca br. (sobota), od godz. 12.00. Transmisja na żywo odbędzie się na wydarzeniu „Ruszaj na AWF! Drzwi Otwarte online 19 marca” na Facebooku: link

awf start 2 1200x800 2022