Wolontariat AWF www 1200x800Szukamy chętnych studentów do udziału w filmie promującym AWF Poznań, ale również tych, którzy chcieliby na co dzień współpracować z nami przy tworzeniu uczelnianego profilu na TikToku.

Jeżeli czujesz się dobrze przed kamerą, masz pomysły, w jaki sposób możemy promować naszą uczelnię na TikToku lub chciałabyś/chciałbyś zobaczyć od kuchni, jak wygląda promocja uczelni – ZGŁOŚ SIĘ DO NAS! Chętni do udziału w spocie reklamowym Akademii potrzebują tylko strój sportowy i uśmiech przed kamerą!

Jakie korzyści? Możliwość promowania swojej uczelni poprzez udział w filmie, bądź w trakcie długofalowej współpracy, ale również zaświadczenie o udziale, które na pewno dobrze oceni przyszły pracodawca, dodatkowe punkty ECTS do stypendium i pakiet gadżetów, a w tym roku mamy sporo nowości: tj. notesy, saszetki na biodra, skakanki, oraz torba sportowa na ramię, ale także workoplecaki, kubki i buff.

Podeślij nam swoje profile w mediach społecznościowych i pokaż, jak czujesz się przed i za kamerą. W zgłoszeniu napisz kilka słów o sobie – co studiujesz, na którym jesteś roku, jakie są Twoje pasje? Podaj też numer kontaktowy.

Na maile na adres: czekamy do czwartku, 24.02 do godz. 12:00.

Wolontariat AWF www 1200x800