2Szukamy chętnych studentów do podjęcia roli ambasadorów kierunku podczas Drzwi Otwartych 2022 w AWF Poznań! Event odbędzie się 19 marca, w sobotę, na terenie kampusu, w godz. 12:00-14:00 w formie hybrydowej, czyli jesteś na terenie uczelni, ale transmisja skierowana do kandydatów odbywa się online. My potrzebujemy Twojej obecności w godz. 10-14.30.

• Jeśli studiowałeś/-aś minimum dwa semestry na terenie kampusu stacjonarnie (zależy nam, żebyś swoje wrażenia ze studiowania w AWF mógł/a przekazać kandydatom)

+ studiujesz wybrany kierunek:

• Taniec w kulturze fizycznej i jednocześnie tańczysz w Kompanii Tańca
• Turystykę i Rekreację i  studiowałeś za granicą w ramach Erasmusa
• Wychowanie Fizyczne i chciałbyś/chciałabyś opowiedzieć o obozach w Chycinie
• Sport i znasz sekcje sportowe lub działasz w jednej z nich
• Fizjoterapię i mieszkasz w akademiku lub działasz w kole naukowym
• Dietetykę i mieszkasz w akademicku lub działasz w kole naukowym

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Twoje zadanie –  rozmawiasz o swoim kierunku z przedstawicielem kadry AWF, odpowiadając na jego pytania i dobrze się bawiąc :)

Co potrzebujesz? Tylko strój sportowy i uśmiech przed kamerą!
Jakie korzyści? Możliwość współtworzenia ciekawego wydarzenia i promowania swojej uczelni, uczestnictwo od strony organizacyjnej, poznanie wykładowców z innej strony, ale również zaświadczenie o udziale, które na pewno dobrze oceni przyszły pracodawca, dodatkowe punkty ECTS do stypendium i pakiet gadżetów, a w tym roku mamy sporo nowości: tj. notesy, saszetki na biodra, skakanki, oraz torba sportowa na ramię. Ale dla nowych także workoplecaki, kubki i buff.

Uwaga! Przewidujemy dwie próby, podczas których obecność jest obowiązkowa.
Chcemy dać Ci pełne wsparcie i zapewnić szkolenie, które zapewni pełen komfort podczas wydarzenia.

Czekamy na Wasze zgłoszenia tutaj:

2