PRACA NA START OSTATECZNE LOGO1Dziś, o godz. 13, rozpocznie się kilkugodzinny webinar dla studentów naszej uczelni, podczas którego zaproszeni pracodawcy wskażą m.in., jak odnaleźć się we współczesnym rynku, w jaki sposób wykorzystywać nowości techniczne w prowadzeniu firmy/klubu, jak ważne jest kompleksowe podejście do klienta/kibica lub co zrobić, by zdobyć wymarzoną pracę. Wystarczy wejść na oficjalny profil Uczelni na Facebooku.

Wśród prelegentów będą przedstawiciele firm z branż, w których pracują absolwenci naszej Akademii, tj. klubów sportowych, firm cateringowych, centrów rehabilitacji sportowej, czy sieci hotel, m.in. Warta Poznań, Akademia Reissa, Dietlabs, Agencja Promocji Zdrowia & Dietetykpraca.pl czy kliniki rehabilitacyjne Rehasport Clinic oraz Core Clinic, Orbis Hotel Group, Koniński Teatr Tańca oraz firma Decathlon.

Webinar rozpocznie się od prelekcji dyrektora ds. marketingu i komunikacji w klubie sportowym Warta Poznań – Jarosława Żubka, który na przykładzie Zielonych powie, jak ważny jest nowoczesny marketing w sporcie. Współcześnie kluby sportowe nie skupiają się już wyłącznie na zaangażowaniu kibiców w doping w dniu meczu, ale działają długofalowo, by cały czas podtrzymywać zainteresowanie klubem.

Jak odnaleźć się we współczesnym rynku, w jaki sposób wykorzystywać nowości techniczne w prowadzeniu sklepu, jak ważne jest kompleksowe podejście do klienta? – na te pytania spróbuje nam odpowiedzieć Rafał Jackiewicz, reprezentujący firmę Decathlon Poznań. Absolwent naszej uczelni – Bartosz Kujawa, który od 4 lat pełni rolę zastępcy dyrektora ds. sportu w Akademii Reissa, wytłumaczy jak w krótkim czasie rozwinąć sieć szkółek piłkarskich, działających obecnie w 80 lokalizacjach na terenie kraju. Akademia od 2010 roku prowadzi edukację przez sport, do czego zaprasza absolwentów AWF.

Patrycja Cięciel z Dietlabs zaprezentuje, jak wykorzystać mobilne aplikacje, by zmieniać złe nawyki żywieniowe i wprowadzać zdrowy tryb życia. Jeden z produktów Dietlabs z autorskimi dietami Anny Lewandowskiej – Diet&training by Ann uzyskał 3 miliony pobrań na urządzenia elektroniczne.

Magdalena Łuszczak, reprezentująca Agencję Promocji Zdrowia & Dietetykpraca.pl podczas wystąpienia podkreśli zmieniającą się nieustannie rolę dietetyka – w dzisiejszych czasach nie czeka on na pacjenta, tylko sam wychodzi w jego stronę przy użyciu m.in. social mediów, działając prewencyjnie, zwiększając świadomość społeczeństwa.

Fizjoterapeuta Bartosz Kiedrowski z centrum rehabilitacji sportowej Rehasport Clinic opowie, jak w leczeniu sportowców ważne są współpraca wielu specjalistów i kompleksowe podejście do pacjenta. Z kolei dr Przemysław Lutomski z Core Clinic, wykładowca w AWF, zwróci uwagę, by w rehabilitacji ruchowej skupiać się nie tylko na leczeniu, ale także na zapobieganiu stanom chorobowym.

Przedstawiciel Orbis Hotel Group nakreśli w szczególności studentom kierunku Turystyka i Rekreacja, proces budowania relacji z gościem – od momentu przeglądania oferty hotelu na stronie internetowej, procesu rezerwacji, po pobyt w hotelu i pożądane interakcje w mediach społecznościowych podczas odpoczynku. O tym między innymi, jak stworzyć i z powodzeniem prowadzić własny teatr tańca opowie absolwentka kierunku Taniec w kulturze fizycznej – Katarzyna Łapaj, założycielka Konińskiego Teatru Tańca.

PRACA NA START OSTATECZNE LOGO1

HARMONOGRAM:
13:00 Otwarcie
13:05 Warta Poznań
13:20 Decathlon Poznań
13:35 Akademia Reissa
14:00 Dietlabs
14:15 Agencja Promocji Zdrowia & Dietetykpraca.pl
14:30 Rehasport Clinic
14:45 Core Clinic
15:00 Orbis Hotel Group
15:15 Koniński Teatr Tańca

Organizator wydarzenia – Dział Marketingu i Karier – zaprasza do udziału wszystkich studentów AWF. Warto poznać ewentualnych przyszłych pracodawców i branże, w których można pracować po ukończeniu studiów w naszej uczelni.