14.10 Jak najlepiej wykorzystac czas studiow przypomnienieJak dobrze zaplanować czas i zainwestować energię podczas pierwszych semestrów studiów? Tego studenci dowiedzą się już dziś, 14 października, na webinarze pt. „Jak najlepiej wykorzystać czas studiów? Praktyczne wskazówki”, który poprowadzi doradczyni zawodowa Paulina Drozdowska, Przypominamy, spotkanie rozpocznie się o godz. 18 na grupie „Kariera z AWF Poznań” na Facebooku. Zachęcamy do dołączenia do grupy i udziału w webinarze.

Podczas spotkania omówione zostaną m.in:
• podejście AGILE do planowania własnej kariery zawodowej – eksperymentuj, sprawdzaj, testuj i konfrontuj swoje wyobrażenia,
• samodzielne tworzenie możliwości zawodowych – to jest możliwe,
• poznanie siebie i swoich potrzeb – studia są do tego najlepszą okazją.

Spotkanie kierowane jest głównie do studentów I i II roku studiów, jednak każdy może wziąć w nim udział. Webinar odbędzie się w czwartek, 14 października, o godz. 18 na grupie „Kariera z AWF Poznań” na Facebooku (link).

Zachęcamy do udziału!