15.03 Wykreuj sie onlineWirtualna rzeczywistość rządzi się swoimi prawami, w codziennym użytkowaniu i w budowaniu firmy czy marki osobistej. „Wykreuj się online” to spotkania online, podczas których ekspertki wzbogacą wiedzę oraz rozwiną umiejętności studentów związane z efektywną komunikacją online, emisją głosu oraz prywatnością w Internecie. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 20 marca, od godz. 12 na platformie ZOOM. Warto sprawdzić, czy dobrze wykorzystujemy potencjał i możliwości Internetu do swoich celów.

Rok nauki zdalnej pokazał, ile aktywności można przenieść z sukcesem do Internetu. Wiele rozwiązań zostanie z nami na dłużej. Dlatego proponujemy wydarzenie, które pozwoli rozwinąć studentom kompetencje miękkie w działaniach online.

Podczas webinarów wystąpią, znane z Internetu, prowadzące własne blogi i vlogi:
Alina Osowska – „Biurko, kamerka, akcja! Efektywna komunikacja online” – odpowie na liczne pytania, m.in. dlaczego komunikacja audiowizualna jest istotna podczas wykładów online, jak przygotować domowe stanowisko do uczestnictwa i wystąpień podczas wykładów zdalnych czy jak zarządzać swoją mową ciała przed kamerą, by zainteresować odbiorców.

Jest psychologiem i trenerem autoprezentacji w biznesie. Współpracowała m.in. z Aviva, Royal Canin, Port Gdańsk, Innergo Systems, a także firmami z branż IT, ICT, nieruchomości, finansów, administracji, marketingu oraz stowarzyszeniami. Pomaga firmom, organizacjom oraz osobom indywidualnym realizować profesjonalną i autentyczną komunikację podczas wystąpień publicznych, spotkań biznesowych oraz działań online. W pracy szkoleniowca wykorzystuje głównie metody polegające na doświadczaniu i analizie, by na bieżąco przekładać teorię na praktykę. Od ponad pięciu lat na sali szkoleniowej oraz na scenach wydarzeń społecznych dzieli się swoją pasją do obserwacji mowy ciała oraz komunikacji interpersonalnej, a więc tego, co wpływa na skuteczną autoprezentację. Więcej informacji o prelegentce dostępnych jest na stronie jej firmy Autokreacja.

Paulina Wróbel – „Czy znasz swój smartfon tak dobrze, jak on zna Ciebie? Zadbaj o swoją prywatność” – przybliży aspekty korzystania ze smartfonów, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo naszych danych, m.in. udostępnianie lokalizacji, korzystanie z komunikatorów czy określanie uprawnień poszczególnych aplikacji. Przedstawi także ciekawe przykłady nadużyć.

Jest marketing managerem w firmie zajmującej się bezpieczeństwem mobilnym. Odpowiada za promocję oraz edukację w zakresie bezpieczeństwa IT – prowadzi m.in. prezentacje w zakresie bezpieczeństwa mobilnego, a także pisze artykuły na firmowy blog. Prywatnie wielbicielka nowych technologii, hard user smartfonowy, w wolnych chwilach tworzy rysunki na tablecie.

Katarzyna Moskal – „Powiedz to głośno i wyraźnie – o emisji głosu” – opowie o tym, co zrobić, żeby brzmieć dobrze, posługiwać się swobodnym, dźwięcznym, naturalnym głosem, który będzie spójny z przekazywanymi treściami; jakich błędów unikać, by nie sabotować swoich wystąpień; jak świadomie wykorzystywać głos w kontaktach online; co robić, żeby uniknąć nadwyrężania narządu głosu.

Jest logopedą medialnym i trenerem emisji głosu. Prowadzi zajęcia z emisji i higieny głosu, kultury żywego słowa oraz dykcji dla różnych grup odbiorców: nauczycieli, trenerów, menedżerów, handlowców, dziennikarzy, polityków, rzeczników prasowych. Szczególny nacisk kładzie na wpływ brzmienia głosu i sposobu mówienia na kształtowanie wizerunku osób zawodowo posługujących się głosem i występujących publicznie oraz na naukę chronienia głosu przed jego nadmierną eksploatacją. Więcej informacji o prelegentce dostępnych jest na stronie jej firmy Akademia Głosu.

Program:
12.00 – „Biurko, kamerka, akcja! Efektywna komunikacja online” Alina Osowska
13.10 – „Czy znasz swój smartfon tak dobrze, jak on zna Ciebie? Zadbaj o swoją prywatność" Paulina Wróbel
14.20 – „Powiedz to głośno i wyraźnie – o emisji głosu” Katarzyna Moskal

Prelegentki na co dzień prowadzą płatne szkolenia dla firm, stowarzyszeń i osób prywatnych. Warto więc skorzystać z okazji i wziąć udział w naszym darmowym wydarzeniu.

Zapisy na wydarzenie: link

Zachęcamy do udziału!